www.vydraga.eu

Archyvas

Naujausios nuotraukos

„Vydraga“ besiruošdama festivaliui „Mėnuo Juodaragis 2012“ nusifotografavo Sauliaus Paukščio studijoje.

„Vydraga“„Vydraga“

„Vydraga“ „Kaziuko mugėje“

„Vydraga“ „Kaziuko mugėje“Šių (2012) metų Kaziuko mugėje, nutarė pagroti ir linksmieji „Vydragos“ vyrukai. O ko gi nepagroti, jei pakvietė aludariai? Praeiviams patiko, šeimininkams irgi. Pagrojome net keletą melodijų iš būsimo, ką tik  įrašyto albumo „Kudlius“. Po koncertėlio turgaus praeiviams, aludariai alučiu, bei pietumis pavaišino.

Daivos nuotraukas galite rasti albume.

Nauji „Vydraga +“ įrašai

„Vydraga +“Projektas „Vydraga +“ labai aktyviai ruošiasi festivaliui „Bauska Country“, daug koncertuoja, repetuoja, įrašė pirmąsias dvi savo programos dainas studijoje „Metromusic“ (garso režisierius Aurelijus Sirgedas). Tai du Old time country standartai „My old cottage home“ (The Carter Family)
ir Somewhere (žodžiai Vincent Bryan, muzika Al Gumble 1906). Kviečiame pasiklausyti.

Šventėms

„Vydraga“Artėja tautinės, visuomeninės ir kitokios šventės. O ir vasara ne už kalnų.

Instrumentinio folkloro grupė „Vydraga“ yra paruošiusi įvairiausios muzikos programas jūsų švemtėms, poilsiui, susikaupimui, susiėjimams. Tai muzika nuo lietuviško folkloro iki pasaulio tautų melodijų, country, ar saloninio džiazo standartų. Grojame kokybiškai ir skaniai.

Jei esame reikalingi – kreipkitės This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it

Vydraga +

Vydraga +„Vydragos“ dalyvavimas country muzikos festivalyje kai kam gali būti netikėtumas, tačiau pažvelgus į šio kolektyvo istoriją, viskas atrodo natūralu ir dėsninga. Šiandien „Vydraga“ groja Lietuvos ir kitų pasaulio šalių liaudies muziką, savaip ją interpretuoja, nevengia eksperimentų su kitų žanrų atstovais. Gerai žinomi, pasisekę bendri folk muzikos projektai ir CD albumai su Rogeriu Watsonu (Anglija) ir Tatsuya Okabayashi (Japonija), su džiazo muzikantais Vladimiru Čekasinu, Skirmantu Sasnausku, Arūnu Šlaustu ir kitais, atvedė kolektyvą ir prie country muzikos šaknų.

Skaityti toliau: Vydraga +

„Garsai ir gėlės“ Skaisteriuose

„Garsai ir gėlės“ SkaisteriuoseGegužės 23 dieną, šeštadienį, folkloro grupė „Vydraga“ ir UAB „Alokazija“ surengė jau antrąjį folkloro muzikos ir gėlių festivalį „Garsai ir gėlės“ Skaisteriuose. Turbūt ne visi žino kur jie? Taigi Skaisteriai yra Mickūnų seniūnijoje, Vilniaus rajone, apie 20 kilometrų nuo Vilniaus centro. Tai turbūt vienintelis šioje žemėje festivalis, vykstantis šiltnamių teritorijoje, kurio antroji dalis, pabjurus orui, buvo perkelta ir į patį šiltnamį. Tai padarė klausytojams didžiausią įspūdį – tiek muzikantai, tiek ir žiūrovai buvo tiesiogine prasme tarp gėlių.

Skaityti toliau: „Garsai ir gėlės“ Skaisteriuose

Miesto apžiūroje

Balandžio 29 dieną „Vydraga“ ir „ Aglija“ dalyvavo  kasmetinėje Vilniaus miesto folkloro ansamblių apžiūroje, vykusioje Vilniaus įgulos Karininkų ramovės (Pamėnkalnio g. 13) salėje net 3 dienas. Viso pasirodė 38 vaikų ir suaugusiųjų folkloro kolektyvai. Vis dar laukiame komisijos vertinimo rezultatų. Kai tik jie bus aiškūs – paskelbsime ir mes. O kol kas keli vaizdeliai iš apžiūros. Fotografavo Rimantas Kaziukėnas:

{highslide}popup/apziura_aglija2.jpg{/highslide}{highslide}popup/apziura_aglija.jpg{/highslide}

{highslide}popup/apziura_vydraga.jpg{/highslide}{highslide}popup/apziura_vydraga2.jpg{/highslide}