www.vydraga.eu

Apie

2016 Tradicijų paveldėtojai

2016.04.29 d. B. Dvariono muzikos mokyklos folkloro grupė „Aglija“ tapo konkurso „Tradicijų paveldėtojai“, vykusio Vilniaus rotušėje, laureatais.

Nuotraukos albume.

Dabar „Aglija“ yra štai tokia

Dabar „Aglija“ yra štai tokiaDabar „Aglija“ yra štai tokia

 

„Aglija“ Lietuvos respublikos Prezidentūroje

„Aglija“ Lietuvos respublikos PrezidentūrojeSekmadienio (kovo 25 d.) popietę Prezidentūra Lietuvos žmones ir šalies svečius pakvietė į atvirą, kartu su Vilniaus etninės kultūros centru organizuotą renginį „Velykų belaukiant...". Artėjančių Velykų nuotaiką kūrė rašytojai, tautodailininkai ir muzikantai.

Visi apsilankiusieji šventėje turėjo galimybę ne tik daugiau sužinoti apie Velykų tradicijas, bet ir paklausyti lietuvių liaudies dainų. Šventės svečiai entuziastingai mokėsi rišti verbas, marginti kiaušinius vašku ir žaisti senuosius lietuviškus žaidimus.

Skaityti toliau: „Aglija“ Lietuvos respublikos Prezidentūroje

Matas - Tramtatulio nugalėtojas

Matas MacevičiusTrečiojo Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis 2009“ laureatai ir diplomantai:

Muzikantų muzikantas:

Matas MACEVIČIUS (smuikas, lūpinė armonikėlė, lamzdelis) / Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla. Mokytojas Algirdas KLOVA.

Tramtatulis Kaune

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos folkloro skyriaus moksleiviai, folkloro grupės „Aglija“ nariai Matas Macevičius ir Adelė Vaiginytė balandžio penktąją dieną dalyvavo Kaune vykusiame vaikų folkloro atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ finale. Kol kas nežinome rezultatų, juos komisija žadėjo paskelbti po šv. Velykų, tačiau plojimų mūsų muzikantams negailėjo nei publika, nei žiuri. Adelė, pati sau akomponuodama kanklėmis, padainavo dvi dainas iš brolių Juškų rinkinių, o Matas atliko po du kūrinėlius smuiku, lūpine armonikėle ir lumzdeliu. Štai keletas vaizdelių iš Kauno.

Matas laidoje „Gero Ūpo“

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos folkloro skyriaus moksleivis, folkloro grupės „Aglija“ narys Matas Macevičius, besiruošdamas vaikų folkloro atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ finalui, drauge su savo mokytoju Algirdu Klova dalyvavo LRT laidoje „Gero Ūpo“. Kas nematėte laidos, pasidžiaukite nors fotografijomis, kurias padarė Gražina Kadžytė ir Rasa Norinkevičiūtė.

Matas atrinktas į respublikinį turą

Matas MacevičiusFolkloro ansamblio „Aglija“ narys Matas Macevičius atrinktas į Respublikinį  vaikų ir moksleivių folkloro atlikėjų konkurso turą.

Išrašas iš protokolo:„Tramtatulio” Vilniaus atrankinio turo rezultatai:

Konkursas vyko 2009 m. vasario mėn. 19 d.

Vaikai/moksleiviai, atrinkti vykti į respublikinį konkursą (balandžio mėn. Kaune):

B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivis Matas Macevičius (smuikas, lūpinė armonikėlė, lamzdelis).Vadovas Algirdas Klova.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL