www.vydraga.eu

Regimantas

RegimantasVydragoje dalyvauju nuo jos įkūrimo. Tiesa su penkerių metų pertrauka. Man grįžus iš kelionių ir susiformavo mūsų kapelinis sąstatas. Prieš tai ilgus metus dalyvavau Ratilio ansamblyje. Ten ir susipažinau su Algiu Klova bei Marijum Šnaru. O su tokiais muzikantais groti vienas malonumas. O kas nori malonumų atsisakyti?

Dirbu daug, gydau didelius ir mažus – tai norint atitrūkti geriausiai padeda muzikavimas, bendravimas su draugais, kelionės... Patinka įvairios avantiūros, pasiruošęs sudalyvauti įvairiuose Algio organizuojamuose projektuose. Groti – tai su polėkiu, improvizuoti, bet tuo pačiu neatitrūkti nuo grynojo folkloro. Tai būdinga visiems mūsų grupės muzikantams. Gal kartais ir atitrūkstam, bet visada pasiruošę sugrįžti ir supūsti ragais ar skudučiais.

Groju įvairiais instrumentais: armonika, bandonija, kanklėmis, cimbolais, basedle, lumzdeliu, skudučiu, rageliu, ragu, švilpa, dambreliu, šiaudu... Atrodo labai daug, bet tai dar ne galas. Mokausi citra bei tūba. Gal pravers. Algis ras kokį kūrinį tūbai su orkestru... Nežinau ką dar parašyti. Geriau paklausykit mūsų muzikos.

Regimantas

{highslide}popup/d_regimantas1.jpg{/highslide}{highslide}popup/d_regimantas2.jpg{/highslide}{highslide}popup/d_regimantas3.jpg{/highslide}{highslide}popup/d_regimantas4.jpg{/highslide}